“Laulame Eestimaale!” on laulustuudiolt Margarita ja lapsed 2018. aastal ilmunud CD ja lauluraamat, mille laulustuudio pühendab EV 100. aastapäevale ning Laulustuudio 30. ja Keila Linna 80. juubeliaastale.

Lauluraamatus on laulusõnad ja noodid, et Teilgi oleks võimalik need kaunid laulud selgeks õppida ning kaasa laulda. Raamatut illustreerivad Keila lasteaedade Vikerkaar ja Rukkilill laste loodud imelised illustratsioonid. Raamatu tagakaanel on kokkuvõte ka inglise ja vene keeles, mis teeb sellest suurepärase kingituse ka väljaspool Eestimaad.

Lauluraamatuga on kaasas CD, millel kõlavad laulustuudio 3-7-aastaste laste esituses nende lemmiklaulud Eestimaast– nii väikeste laste esituses saavad laulud kodust ja Eestimaast erilise tähenduse. CD-l kuulete kauneid lastelaule nagu näiteks „Kodus olla kõige parem“, „Üks väike maa“, „Eestimaa mu sünnimaa“, „Suitsupääsuke“ jpt.

Lauluraamat koos CD -ga on suurepärane kingitus sõpradele, tuttavatele, vanaemadele, vanaisadele. Raamatut saab soetada Laulustuudiost.

 

Close Menu